Set van 5 Certa Diamond Ingelijste Spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas
beperkte hoeveelheid !
€ 95,00
Binnenkort op voorraad
Dit artikel is Binnenkort op voorraad in het depot. U ontvangt het na een vertraging, afhankelijk van uw keuze van leveringsmethode. Meer informatie
Levering tussen 25 en 31 december van € 13,00 Andere bezorgmethoden >
Bezorgings info:
€ 13,00 Standaardlevering De goederen worden bij de vrachtwagen afgeleverd. Afhankelijk van het type artikel zal de transporteur u per e-mail, sms of telefoon contacteren om u een leveringsdatum te communiceren.
Levering zo snel mogelijk !
We wachten niet langer tot uw bestelling compleet is om bij u te bezorgen! Als een van de producten in uw bestelling niet op voorraad is, wordt deze zonder extra kosten een tweede keer bij u geleverd zodra deze weer beschikbaar is!
Fleur uw huis chic op door de Certa set van 5 ruitvormige ingelijste spiegels 24x24cm en 34x34cm Wit Glas op te hangen. Deze prachtige stukken in verschillende afmetingen uit de Certa-serie voegen een sublieme, designvolle toets toe aan uw inrichting. Deze sierstukken met hun pure stijl geven uw kamers een sprankelend accent.
Kleur | wit |
Retail materiaal | PVC *, glas PVC * : afkorting van polyvinylchloride, een synthetisch materiaal dat waterbestendig en gemakkelijk schoon te maken is, gebruikt voor vloerbedekking, douchegordijnen en decoratieve accessoires. glas : een transparant en breekbaar materiaal, vaak gebruikt voor vitrines, spiegels en decoratieve accessoires. |
het formulier | Carree |
Bestemming | Interieur |
Aantal producten | Set van 5 |
Dimensies | Kleine spiegel : L24 x P24 Grote spiegel : L34 x P34 | Netto gewicht / kg) | 3.7000 |
Afmetingen van het pakket | Colis 1/1: 31 x 31 x 2 cm |
Prijs algemeen waargenomen: | € 169,99 |